• Rozpoczęcie roku szkolego

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września o godz. 10.00. Uczniowie spotkają się z wychowawcami w klasach. Wszystkich rodziców wchodzących do szkoły prosimy o załozenie maseczek ochronnych.

W tym dniu nie będzie dojazdu autobusem szkolnym.

• Informacja o funkcjonowaniu Szkoły Podstawowej w Czajkowej z dniem 1.09.2020 r.

W związku z zagrożeniem epidemicznym COVID – 19 i koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa uczniów wprowadzamy następujące zasady postępowania obowiązujące w szkole.

1. Nie przychodź na zajęcia, gdy masz temperaturę, katar, kaszel, jesteś na kwarantannie lub podejrzewasz kontakt z osobą zarażoną.
            2. Podczas dojazdu autobusem oraz w szatni zasłaniaj usta i nos maseczką lub przyłbicą.
            3. Rodzice nie wchodzą do szkoły wraz z dziećmi.
            4. Zdezynfekuj ręce przy wejściu do szkoły.
            5. W przypadku złego samopoczucia podczas zajęć poinformuj o tym nauczyciela.
            6. Przerwy spędzaj w wyznaczonej strefie, o której poinformuje Cię wychowawca.
            7. O ile jest to możliwe unikaj większych skupisk.
            8. Nie przynoś zabawek i maskotek do szkoły.
            9. Podczas zajęć nie pożyczaj innym przyborów szkolnych.
            10. Zachowaj bezpieczeństwo podczas spożywania posiłków (np. nie dziel się ugryzioną kanapką lub rozpoczętym napojem).

Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid-19 znajdują się w zakładce dokumenty szkolne.

• Informacja dla rodziców dzieci oddziału przedszkolnego

• W roku szkolnym 2020/2021 proszę zakupić pakiet "Odkrywam siebie" wyd. MAC.

Pakiet można kupić przez internet w księgarni edukacyjnej ksiegarnia - edukacyjna.pl.

Do nauki języka angielskiego Bugs Team Starter - karty pracy, wyd. MACMILLAN.

WYPRAWKA.pdf

WYPRAWKA - ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

• buty do zmiany ( z jasnym spodem) w woreczku podpisanym,
            • strój gimnastyczny (biała podkoszulka, ciemne spodenki),
            • 2 bloki rysunkowe białe,
            • 2 bloki rysunkowe kolorowe,
            • 2 bloki techniczne białe,
            • 2 bloki techniczne kolorowe,
            • kredki ołówkowe (bambino lub jumbo),
            • kredki świecowe (bambino),
            • pastele 24,
            • farby plakatowe, pędzelki, kubeczek,
            • plastelina, (duże opakowanie)
            • flamastry, (duże opakowanie)
            • papier kolorowy cienki do wydzieranek,
            • papier kolorowy samoprzylepny,
            • klej w sztyfcie duży, (2 ),
            • nożyczki z zaokrąglonymi końcami,
            • ołówek, gumka, temperówka,
            • zeszyt 16 kartkowy w linię,
            • zeszyt 16 kartkowy w kratkę,
            • notes do korespondencji z rodzicami,
            • ręcznik (podpisany),
            • cienka teczka tekturowa na prace plastyczne,

•  Informacja dla rodziców        Telefon do szkoły – 17 581 77 94

• Zajęcia w oddziale przedszkolnym odbywają się w godzinach: 8.00 – 13.00.
            • Dzieci są przyprowadzane do szkoły (autobusu szkolnego) i odbierane przez rodziców osobiście lub przez upoważnione do tego osoby.
            • Dziecko przyprowadzane do oddziału przedszkolnego powinno być zdrowe.
            • Rodzice są zobowiązani do zapewnienia regularnego uczęszczania dzieci, nieobecności powinny być usprawiedliwiane. Rodzice mają możliwość indywidualnych kontaktów z wychowawcą podczas wyznaczonych konsultacji, zebrań oraz w innym terminie uzgodnionym z wychowawcą.