• Samorząd Uczniowski

• Dnia 21.09.2020 odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Na liście kandydatów znaleźli się uczniowie klas VII-VIII, którzy chcieli w roku szkolnym 2020/2021 reprezentować społeczność uczniowską. Kandydaci przez tydzień reklamowali swoje postulaty na plakatach rozwieszonych w korytarzu szkolnym. Największym zaufaniem obdarzona została uczennica klasy ósmej Natalia Mazepa. Została zatem przewodniczącą. Gratulujemy! Zastępcą została Martyna Paterak z klasy ósmej . W Szkolnym Samorządzie jest również Dawid Paterak z klasy siódmej. Wszystkim gratulujemy!
            Opiekunem Samorządu Szkolnego jest pani Lucyna Herchel-Bogdan
            Nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu życzymy owocnej pracy w bieżącym roku szkolnym.

• Spotkania z rodzicami

• Organizacyjne spotkania z rodzicami odbędą się w srodę 23 września.

16.00  - klasy: "0", I, II, III

16.30 - klasy: IV, VI, VII, VIII

• Zbieramy nakrętki

• Dołączyliśmy się do akcji "Odkręcamy dla Mai" i zbieramy plastikowe nakrętki dla Mai Watracz. Na korytarzu przy wejściu do szkoły przygotowany jest pojemnik, gdzie można wrzucać nakrętki.

• Dbamy o środowisko

• W dniu 19.09.2020 roku, nasi uczniowie uczestniczyli w akcji Sprzątanie Świata, która w tym roku odbywała się pod hasłem „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”. Dzieci pozbierały śmieci wokół szkoły oraz drogi biegnącej obok szkoły. Celem akcji było budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej u dzieci.