• Pomoc dla Domu Dziecka w Skopaniu

• Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki darów na rzecz podopiecznych przebywających w Domu  Dziecka w Skopaniu.  Udało  nam się zebrać artykuły spożywcze, zabawki, środki czystości i inne potrzebne rzeczy, które w piątek 18 grudnia zostały zawiezione do Skopania.

Z serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę pomocy dzieciom.

• Pomóż dzieciom z Domu Dziecka w Skopaniu

• Samorząd Uczniowski organizuje zbiórkę darów

dla Domu Dziecka w Skopaniu!

Zbieramy:

Artykuły spożywcze: słodycze, płatki czekoladowe, nutella, dżemy,

Środki czystości: ręczniki papierowe, mydła w płynie, płyn do mycia podłóg, do czyszczenia pomieszczeń sanitarnych, płyny do naczyń, żele pod prysznic, tabletki do zmywarki, proszki do prania,

Artykuły szkolne: papier ksero,

Inne: ręczniki, prześcieradła, pościele ( 140x200), talerze, kubki, sztućce, plastry opatrunkowe, bandaże elastyczne,

Zbiórka trwa do 16 grudnia 2020r. Dary prosimy zostawiać w kartonie naprzeciwko gabinetu pani dyrektor.

Z góry dziękujemy za okazane wsparcie!