Dnia 13.03.24 klasy IV-V wzięły udział w przedstawieniu teatralnym w Domu Kultury w Baranowie Sandomierskim w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa pt. ,, Zaczarowany ogród". Był to spektakl oparty na motywach lektury ,, Tajemniczy ogród".
Uczniowie mieli okazję odświeżyć informacje o lekturze, podziwiać występ znakomitych aktorów oraz przepiękną inscenizację.
