• REKRUTACJA

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czajkowej informuje, że rekrutacja do oddziału przedszkolnego oraz klasy I na rok szkolny 2024/2025 rozpocznie się 19 lutego.2024

Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce: Rekrutacja.

• Walentynki

• Dnia 14-tego lutego świętowalimy Walentynki. Był to dzień pełen uśmiechu, okazywania sobie życzliwości. Uczniowie otrzymywali kartki walentynkowe, niektóre z nich wykonane były samodzielnie!

Samorząd przygotował również małą niepodziankę ,,HUGS CAM"- w której to uczniowie robili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Nie zabrakło również małej zabawy walentynkowej, w której to uczniowie musieli znaleźć swoją ,,bratnią duszę" poprzez dopasowanie połówki serca.

• Zabawa choinkowa

• Dnia 23 stycznia dla uczniów klas IV-VII odbyła się zabawa choinkowa. Uczniowie przy dźwiękach muzyki radośnie bawili się, szlifowali swoje taneczne talenty. W międzyczasie uczniowie mieli mały poczęstunek.

Zabawa trwała w najlepsze, nie zabrakło zabaw grupowaych oraz tańców solo.

• Dzień Babci i Dziadka

• 22 stycznia w nadzej szkole obchodziliśmy szczególne święto- Dzień Babci i Dziadka. Najmłodsi uczniowie z klas 0-II zaprosili swoich ukochanych dziadków i zaprezentowali dla nich jasełka bożonarodzeniowe. Następnie każda klasa zaprezentowała wierszyki oraz piękne piosenki dla dziadków. Nie zabrakło również prezentów wykonanych samodzielnie przez naszych uczniów oraz słodkiego poczęstunku.

• Wyjazd na lodowisko

• Jeszcze przed feriami klasa VII z wychowawcą wybrała się na łyżwy. Pogoda dopisywała, dzięki czemu uczniownie mogli poćwiczyć jazdę. Każdy radził sobie naprawdę znakomicie. Nie zabrakło uśmiechów, dobrego humoru oraz pociągu na lodzie w wykonaniu uczniów tej klasy.