• Akcja -Zbieramy talenciaki.

• Nasza szkoła bierze udział w akcji Lidla "Szkoły Pełne Talentów", której celem jest wsparcie talentów naszych dzieci.

Wystarczy zrobić zakupy w sklepach Lidl, odebrać TALENCIAKI- specjalne kupony, za każde wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo), w formie papierowej przekazać szkole wrzucając kupon do specjalnych pudelek lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły. Jeżeli ktoś sam przekazuje talenciaki wyszukując szkołę proszę wpisać Szkoła Podstawowa W Czajkowej.

Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. Akcja trwa od 5 września do 18 listopada.

• Sukcesy sportowe uczniów z naszej szkoły

21.09.2022  najlepsi uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach lekkoatletycznych na stadionie w Mielcu. Wszyscy startujący zasługują na duże słowa uznania, mimo niesprzyjającej pogody starali się jak najlepiej uzyskać dobre wyniki w biegach, skokach i rzutach. II miejsce zajęły Iza Osmola w biegu na 600 metrów i Maja Turkosz w biegu na 60 metrów. Dziewczęta zakwalifikowały się na wojewódzkie zawody lekkoatletyczne w Rzeszowie.

• Serdecznie zapraszamy na spotkanie z rodzicami, które odbędzie się 22 września o godzinie 16.30.

• Narodowe Czytanie

• Ogólnopolskie Narodowe Czytanie ,,Ballad i romansów" Adama Mickiewicza miało także miejsce w Szkole Podstawowej w Czajkowej. Dyrekcja, nauczyciel polonista, gość zaproszony z Gminnej Biblioteki Publicznej oraz nasi uczniowie prezentowali utwory Adama Mickiewicza. Nagrodą były brawa. Twórczość romantyczna naszego wspaniałego wieszcza wspaniale wpłynęła na atmosferę i nastrój tego wydarzenia.

• Inauguracja roku szkolnego

• 1 września uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023. Uczennice z klasy VI Karolina Demko i Amelia Kluz przygotowały krótką część artystyczną, podczas której słowami wierszy i piosenek pożegnały wakacje i powitały nowy rok nauki oraz nowych kolegów i koleżanki. Uczciliśmy minutą ciszy żołnierzy poległych w walce o niepodległość Polski oraz złożyliśmy kwiaty pod pamiątkową tablicą.